Plaza Nova Bornova

1
SATIŞTA OLAN
3
KİRALIK İŞYERLERİ
78
TOPLAM ÜNİTE SAYISI

Plaza Nova İzmir'in Kalbinde, benzersiz bir proje.

Plaza Nova İzmir'in Kalbinde, benzersiz bir proje.

Ege Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi, Forum Bornova, Metro, Otoyol, Otogar hemen yanı başınızda.

Plaza Nova'nın benzersizliği sadece konumunda değil, yüksek inşaat kalitesi ve modern mimari anlayışıyla, maksimum konfor için hiç bir detayı atlamadık. Merkezi ısıtma ve sıcak su, Salonda ve yatak odalarında split klima ünitesi, merkezi uydu sistemi, mutfakta ocak, fırın, davlumbaz. Banyoda temperli cam duş kabini, hilton lavabo, salonda ışık bantı, antrede vestiyer, ısıcamlı alüminyum doğramalar, balkonlarda temperli cam ve alüminyum korkuluk.

İzmir'de benzeri bulunmayan Plaza Nova iş ve yaşam merkezi konseptinin içerisinde ayrıca 100 araçlık kapalı otopark, açık otopark, jeneratör ve her blok da 2 adet panoramik asansör yer alıyor.

Rahat ve huzurlu bir ortam için düşündüğümüz tüm bu olanakların yanı sıra Plaza Nova'da içiniz de rahat edecek. Kompleksin yapımında kaliteli malzeme ve deprem yönetmeliğine uygun Jet grout kazık sistemi ile güçlendirilmiş temel ve C35 beton kullandık.

Her katta ve her dairede yangın dedektörü, kapı girişlerinde renkli kameralı diafon ve güvenlik personeli ile direk irtibat hattı, blok girişleri & otoparktan bloklara geçişlerde kartlı güvenlik sistemi, araç kapalı otoparkına uzaktan kumandalı otomatik kapı ile birlikte, profesyonel güvenlik ve site yönetimi ile huzur dolu bir ortam yarattık.

Proje Bitiş :  30 Ağustos 2013 anahtar teslim tarihimiz.

Plaza Nova ile ilgili daha detaylı bilgi için proje sayfasına yada 0 (232) 489 1173 numaralı telefon ile çağrı merkezimize ulaşabilirizsiniz.
" YAMAN GROUP ile geleceğe şimdiden başla! "