Melissa 1 Apartmanı

1
SATIŞTA OLAN
-
KİRALIK İŞYERLERİ
4
TOPLAM ÜNİTE SAYISI

Modern yaşamın, En doğal hali...

Kuşadası'nın modern ve seçkin bölgesinde, deniz manzarası, yeni ve modern mimarisiyle Melissa Apartmanı, konforlu bir yatırım fırsatı sunuyor.

Tümü deniz manzaralı Melissa 1 Apartmanları 60m2 ve 85m2 olan 1+1 ve 2+1seçenekleriyle sizlere mutlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

Uygun ödeme koşulları, muhteşem deniz manzaralı apartman daireleri ortak kullanım alanlarındaki eşsiz mimarisiyle de sizlerin beğenisini kazanacak.

Deniz manzaralı terasında barbekü keyfi yapabilir, dilerseniz ortak kullanım alanlarında günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Yüzme Havuzu
Günün keyfini doyasıya yaşayın. Geniş alanı olan Melissa Apartmanı'na ait havuzda, hem siz hemde çocuklarınız için eğlence her zaman sizinle..

Asansör
Konfor ve ayrıntılar yaşamı kolaylaştıran en önemli unsurlardır. Apartmanımızda yeni nesil asansör sistemi kullanılmaktadır.

Mutfak
Ailenizle birlikte mutlu anları paylaşacağınız bir çok alan gibi mutfak tezgahından hazır mutfak ekipmanlarına kadar herşey düşünüldü.

Güvenlik
Apartman görevlisine ayrılan kapıcı dairesi ile görevli personel günlük ihtiyaçlarınızı istediğiniz zaman karşılayabilecek.

Melissa Apartmanı, Yaman Group'a ait arsa üzerinde kat karşılığı Melissa İnşaat tarafından yapılmış bir projedir.

" YAMAN GROUP ile geleceğe şimdiden başla! "