"Kardeşler Apartmanı" Kozyatağı mevkinde 8 katlı yaşam alanı!

Kozyatağı / İstanbul 7. ve 8. kat manzaralı.

"Gül Suites" İzmir'in en prestijli yeri!

Bornova Profesörler Sitesinde on iki ailelik komşuluk ünitesi.

"Günel Apartmanı" İstanbul'da adalar ve deniz manzarası!

Bağdat Caddesi 2. bina konumunda, Göztepe Parkı mevkii, caddeden araç ve yaya girişli, önü kapanmaz, yeni kentsel dönüşüm projesine başlandı. Ağustos 2016 Teslim .

"Kuruüzüm Apartmanı" Bornova'nın Merkezinde Parlayan Bir Yıldız

İzmir’in gözbebeği Bornova Küçükpark mevkiindeki kentsel dönüşüm projemiz Kuruüzüm Apartmanı, 2+1 ve 1+1 daire seçenekleriyle modern ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor.
Toplam 20 daireden oluşan projemizin sunduğu avantajlardan yararlanmak için gecikmeyin.

DOĞA KOLEJİ İzmir Mavişehir 3 Bilim Okulunun temelleri atıldı.

İzmir’in öncü inşaat şirketi Yaman Group ve Türkiye’nin sayılı eğitim kurumlarından Doğa Koleji, ’nin ortak çalışması sonucu; Çiğli ‘de, 2015-2016 eğitim yılında aktif hale geçecek İzmir Mavişehir 3 Bilim okulunun temelleri atıldı. 5000 m2'lik bir arsa üzerine yapılandırılan 67 derslikten oluşan kampüste; 95 m2'lik buz pisti, 350 kişilik konferans salonu, 325 m2 kapalı spor salonu, ekoloji, satranç, robotik ve lego atölyelerinin yanı sıra yabancı dil, fen, matematik ve akıl oyunları sınıfları bulunuyor.

"Studio Nova Bornova"da Yaşam Başladı

Studio Nova adından da anlaşılacağı gibi yepyeni bir konsept.
Tamamen genç jenerasyonun istek ve ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış modern bir proje.
İzmir’in en merkezi yerlerinden Bornova’da merkezin avantajlarını kendi olanaklarıya bütünleştiren 41 konutluk proje YAMAN GROUP’ un yeni mimari konseptini yansıtıyor.

Kitaplar ses buluyor, hayal dünyaları aydınlanıyor.

Yaman Group'un da sponsorları arasında yer aldığı Ege Üniversitesi (EÜ) İletişim Fakültesi tarafından üçüncüsü düzenlenen Konuşan Kitaplar/ etkinliği, EÜ MÖTBE Yusuf Vardar Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Törene katılan ünlüler Hayko Cepkin, Bay J, Gupse Özay, Hakan Meriçliler, Ceyda Düvenci, Pınar Aylin, Keremcem, Feridun Düzağaç, Mehmet Esen, Hilal Ergenekon ve Kargo grubu salona coşkulu anlar yaşattı.

Çok sayıda sanatçının destek verdiği organizasyonda Tudem ve Uçanbalık kitapları sanatçılar tarafından seslendirildi.

Yaman Group İş'te Hayat etkinliğinde.

Yaman Group'un da sponsorları arasında yer aldığı Ege Üniversitesi Halkla İlişkiler Topluluğu tarafından,Ege Üniversitesi Fen Fakültesi'nde gerçekleşen 'İşte Hayat etkinliği" 04.04.2013 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Etkinlikte konuşmacı olarak Fesih Demirer (F-B Tekstil Sahibi ve Ceo'su), Bilgi Gökmen Şenel (Bia Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Ajansı Sahibi), Mert Oruz (Arkas Holding Bilgi Sistemleri Direktörü) yer aldı.

Mizahım Patronları Etkinliğindeyiz

Yaman Group'un da sponsorları arasında yer aldığı Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler (PRatik) Topluluğu'nun düzenlediği "Mizahın Patronları" etkinliği Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Leman Kültür Ceo'su Kemal Şentürk ve oyuncu Demet Tuncer'in konuşmacı olarak katıldığı söyleşiye öğrencilerin katılımı yoğun oldu.

13. Mükemmelliği arayış sempozyumu.

Yaman Group 12-13-14 Haziran tarihlerinde İzmir Swissotel'deki 13. Mükemmelliği Arayış Sempozyumundaydı.


13. MÜKEMMELLİĞİ ARAYIŞ SEMPOZYUMU

Günümüz rekabet ortamında, mükemmelliğe erişme çabasında olan kuruluşların, " Toplam Kalite" felsefesinde çıktıları bu yolculukta dünya çapında bir kalite seviyesine ulaşmak ve rekabet seviyelerini artırmak amacı ile en iyi uygulamalara sahip kurum ve kuruluşların deneyimlerini paylaşabilmelerini hedefleyen bir etkinliktir.

Reidin'e göre Plaza Nova'nın doğru yatırım potansiyeli

PlazaNova Bornova projesinden temelden alarak mükemmel bir yatırım yapmanız için bir neden daha. İzmir gayrimenkul piyasasının yükselen bölgesi Bornova Yeşilova ve çevresi, Reidin verilerine göre Ağustos 2010-2011 tarihleri arasında İzmir'de konut fiyatları en fazla değerlenen bölgesi oldu.

Bu bölgede bulunan PlazaNova'nın birçok projeyi kıskandıracak lokasyon avantajlarının yanı sıra , emlak değerlenmesi bakımından geleceğin bölgesi olması ne kadar doğru bir yatırım yaptığınızın da göstergesi.

Şimdi yatırım zamanı, şimdi Plaza Nova zamanı.

Kuşadası Melissa Apartmanında sona yaklaşıldı

Yaman Group'a ait 1. kat daireler, Yaman Group Satış Ofisleri aracılığı ile satışa sunulacak.

Kuşadası'nın modern ve seçkin bölgesinde, deniz manzarası, yeni ve modern mimarisiyle Melissa Apartmanı, konforlu bir yatırım fırsatı sunuyor.

Tümü deniz manzaralı Melissa 1 Apartmanları 60m2 ve 85m2 olan 1+1 ve 2+1seçenekleriyle sizlere mutlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

Uygun ödeme koşulları, muhteşem deniz manzaralı apartman daireleri ortak kullanım alanlarındaki eşsiz mimarisiyle de sizlerin beğenisini kazanacak.

" YAMAN GROUP ile geleceğe şimdiden başla! "