Doğa Kolejleri

Doğa Koleji – İzmir Mavişehir 2 Bilim Okulu

İzmir’in öncü inşaat şirketi Yaman Group ve Türkiye’nin sayılı eğitim kurumlarından Doğa Koleji Mavişehir ’de bir ortaklığa imza attı. .3.164 m2’lik Yaman Group ‘a ait arsa üzerine İzmir’in en modern eğitim binası, 12 ayda kuruldu ve okul; 2014-2015 öğretim yılı için aktif hale geldi.

Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise gruplarında "Bilim Konsepti" ile eğitim veren İzmir Mavişehir 2 Bilim Okulu; spor salonu, yüzme havuzu, konferans salonu, akıllı tahta sistemleriyle donatılan sınıflarıyla bir eğitim kurumundan fazlasını öğrencilerine sunmaktadır. Okul; 1200 öğrenci kapasitesine ve fen, fizik, kimya laboratuvarları, sanat atölyelerine sahip, 54 derslikten oluşan okulumuzda, 600 kişilik bir yemekhane bulunmaktadır.

Doğa Koleji – İzmir Mavişehir 3 Bilim Okulu

İzmir’in öncü inşaat şirketi Yaman Group ve Türkiye’nin sayılı eğitim kurumlarından Doğa Koleji’nin ortak çalışması sonucu; Çiğli ‘de, 2015-2016 eğitim yılında aktif hale geçecek İzmir Mavişehir 3 Bilim okulunun temelleri atıldı. 5000 m2'lik bir arsa üzerine yapılandırılan 67 derslikten oluşan kampüste; 95 m2'lik buz pisti, 350 kişilik konferans salonu, 325 m2 kapalı spor salonu, ekoloji, satranç, robotik ve lego atölyelerinin yanı sıra yabancı dil, fen, matematik ve akıl oyunları sınıfları bulunuyor.

İzmir Mavişehir 3 Bilim Okulu; öğrencilerine 3.383 m2'lik yeşil alanıyla öğrencileri dört duvar arasına hapsolmaktan kurtarırken akademik başarıyı bilim ve teknolojiyle destekleyerek öğretim hayatını daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor. Kampüs aynı zamanda tabletli eğitim, teknoloji tasarım dersliği, bilişim teknolojileri ve yazılım dersliği, yabancı dil dersliği gibi imkanlar da sunuyor.

Doğa Koleji – İzmir Bornova Bilim Okulu

İzmir’in öncü inşaat şirketi Yaman Group ve Türkiye’nin sayılı eğitim kurumlarından Doğa Koleji Evka 3’de bir ortaklığa daha imza attı. 2015 - 2016 Eğitim Yılı'nda öğrencileriyle buluşacak olan İzmir Bornova Bilim Okulu; Yaman Group ‘a ait 4.365 m2'lik bir arsa üzerine yapılandırıldı.

48 derslikten oluşan kampüste; 174 m2'lik buz pisti, 320 kişilik konferans salonu, 270 m2 kapalı spor salonu, ekoloji, satranç, robotik ve lego atölyelerinin yanı sıra yabancı dil, fen, matematik ve akıl oyunları sınıfları bulunuyor.

İzmir Bornova Bilim Okulu; öğrencilerine 2.622 m2'lik yeşil alanıyla öğrencileri dört duvar arasına hapsolmaktan kurtarırken akademik başarıyı bilim ve teknolojiyle destekleyerek öğretim hayatını daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor.

Kampüs aynı zamanda tabletli eğitim, teknoloji tasarım dersliği, bilişim teknolojileri ve yazılım dersliği, yabancı dil dersliği gibi imkanlar da sunuyor.

" YAMAN GROUP ile geleceğe şimdiden başla! "