Yaman Group, 40 yılı aşkın bir süredir, perakende mağazacılık ve turizm sektöründe hizmet veren büyümesini sürdüren bir firmadır. Yaman Group'un hizmet verdiği diğer bir alan ise inşaat sektörüdür.

2005 yılından itibaren, inşaat, mağazacılık ve turizm gibi lokomatif sektörlerde adımızdan söz ettirerek, üçüncü nesil aile bireylerimizin inşaat dalında uzmanlaşmasını sağladık. Günümüzde ise genç nesil tüm teknojilere vakıf ve vizyon sahibi bir inşaat firması haline geldik. Ancak inşaat sektöründe büyük başarılar elde edebilmemiz için daha fazla çalışmamız gerektiğinin de bilincindeyiz.

Kurulduğumuz günden beri, çalıştığımız ve yetiştirdiğimiz bir çok tekniker, mühendis, mimar ve işcilerimize sürdürülebilir eğitim hayatının temellerini vermeye çalışıyoruz. Şirket politikamız; insan kaynaklarımızı en üst seviyeye çıkararak, artan kaliteli işlerimizi daha kaliteli bilgilerle işliyebilmektir.

Daha önce birçok projemizi gerçekleştirdiğimiz Kuşadası, Aydın, Söke, Ayvalık'tan sonra şimdi de İzmir kentine odaklanmakta karar kıldık. Bu amacımız doğrultusunda ise genel merkezimizi İzmir'e taşıdık. Kurmuş olduğumuz özel yönetici uygulamaları ile dijital ortamda satın alma, iş planı ve satışlar gerçekleştirerek büyük ilerlemeler kaydettik.

40 yılı aşkın bir tecrübenin kazanımı olan uzmanlığımız, mevcut olan mali kaynak ve imkanlarımız ile çok daha yüksek hedeflere ulaşmayı hedeflemekteyiz. Marka değerlerimiz ve tüm işlerimizde bizleri yönlendirek etik ilkelerimiz ile inşaat sektörünün öncü firmalarından rehberlik eden kurucu ortaklarımız, bizlere bu yolda eşlik eden müşterilerimize şükran ve saygılarımızı sunarız.


Ş.Yaman / CEO

" YAMAN GROUP ile geleceğe şimdiden başla! "